EN DEĞERLİLERİMİZİ GÜVENLE GELECEĞE TAŞIYORUZ

1993 yılından bu yana, sektör tecrübesinin vermiş olduğu birikimle ve belirlemiş olduğu esaslarla öğrenci taşımacılığında sektörün önde gelen isimlerinden olan Yumuş Turizm ile öğrencilerimiz daha mutlu ve güvende…

Her öğrenci güne servis ile başlar ve servis ile bitirir. Biliyoruz ki güne iyi başlamada ve günü iyi bitirmede sunulan servis hizmeti büyük önem taşır. Bu bilgiyi prensip edinen firmamız, güvenli ve konforlu servis hizmeti sunmak için sektörde yer edinmiştir.

Öğrenci taşımacılığının özen gerektiren bir hizmet olduğunun bilincinde olan firmamız bu sorumluluğun altını önemle çizmektedir. Bu nedenle öğrenci taşımacılığı yapan sürücülerimiz, araç rehber öğretmenleri ve okul servis bürosu çalışanları aylık ve haftalık periyotlarla düzenli olarak iletişim, beden dili, davranış eğitimi ve görev tanımına yönelik eğitimler almaktadırlar.

Firma olarak teknolojiyi hizmetimize entegre edip, öğrenci velisine ve öğrenciye en iyi hizmet sunmak temel gayemizdir. Bu doğrultuda servis araçlarımızda uydu takip sistemi bulunmakta öğrenci velilerimiz, servis aracını internet aracılığı ile bilgisayarlarından ve akıllı telefonlarından takip edebilmekte, hız kontrolü yapabilmekte, geçmişe yönelik kayıtları raporlayabilmekte dilerse SMS sistemi ile servis bildirimleri alabilmektedir.